Půjčovna svatebních dekorací

Půjčovna svatebních dekorací

V našem sortimentu najdete veškeré dekorace potřebné pro Vaši dokonalou svatbu. Ať už se jedná o mobiliář na obřad, potahy na židle, lucerny, vázičky, dřevěné dekorace, osvětlení a mnoho dalšího. Dekorace pro Vás udržujeme v bezvadném stavu a neustále doplňujeme.

 

Dekorace obřadu, hostiny

Rádi pro Vás navrhneme celkový koncept výzdoby, vše sladíme a na místě ozdobíme. Stačí nám jen říct Vaši představu, počet hostů a my už se pustíme do práce.

Koordinace

Chcete mít krásnou svatbu, ale už teď víte, že nebude mít čas vše zvládnout? Rádi Vám vše naplánujeme od A do Z, v den D Vám budeme stát po boku a dohlížet na vše, aby hladce proběhlo.

Konzultace

Chtěli byste si naopak vše zorganizovat sami, ale tápete v tom, kdy začít plánovat, od čeho začít, kde sehnat vhodné dodavatele, jak sladit dekorace nebo správně vybrat místo obřadu či hostiny? Rádi Vám se vším poradíme.

Sladký bar – cukrovinky

Nabízíme cukrovinky české výroby za poloviční ceny než v obchodech. Překvapte Vaše hosty Candy barem neboli „sladkým koutkem“: Oblíbený hlavně u našich západních sousedů, ale už i u nás se těší stále větší oblibě. Vznikají proto zákoutí s bohatou výzdobou a širokou nabídkou sladkostí. Lze aranžovat na patrové podnosy, mísy, velké sklenice – záleží jen na Vaší fantazii. Na výběr z více než 70 druhů, kilová balení! Lze barevně sladit s výzdobou Vaší svatby. Cena se pohybuje mezi 89 a 112 Kč, dle druhu. Využít můžete také do výslužky pro Vaše hosty – zabalit můžete do krabičky, kornoutu. Na tic tacy nebo lipa natisknout Vaše iniciály, fantazii se meze nekladou.

Katalog k náhledu zde http://www.global3000.cz/katalogcukrovinky.pdf

Doprava nad 1000 Kč je zdarma, jinak 130 Kč, platí se na dobírku při převzetí. Objednávky posílejte do e-mailu.