Půjčovna svatebních dekorací

Půjčovna svatebních dekorací

V našem sortimentu najdete veškeré dekorace potřebné pro Vaši dokonalou svatbu. Ať už se jedná o mobiliář na obřad, potahy na židle, lucerny, vázičky, dřevěné dekorace, osvětlení a mnoho dalšího. Dekorace pro Vás udržujeme v bezvadném stavu a neustále doplňujeme.

Zakázková výroba

Dále pro Vás vyrábíme svatební dekorace na auta, vývazky, polštářky pod prstýnky, truhličky…nenašli jste, co jste hledali nebo potřebujete jinou barvu? Napište nám.

Dekorace obřadu, hostiny

Rádi pro Vás navrhneme celkový koncept výzdoby, vše sladíme a na místě ozdobíme. Stačí nám jen říct Vaši představu, počet hostů a my už se pustíme do práce.

Koordinace

Chcete mít krásnou svatbu, ale už teď víte, že nebude mít čas vše zvládnout? Rádi Vám vše naplánujeme od A do Z, v den D Vám budeme stát po boku a dohlížet na vše, aby hladce proběhlo.

Konzultace

Chtěli byste si naopak vše zorganizovat sami, ale tápete v tom, kdy začít plánovat, od čeho začít, kde sehnat vhodné dodavatele, jak sladit dekorace nebo správně vybrat místo obřadu či hostiny? Rádi Vám se vším poradíme.

Sladký bar – cukrovinky

Nabízíme cukrovinky české výroby za poloviční ceny než v obchodech. Překvapte Vaše hosty Candy barem neboli „sladkým koutkem“: Oblíbený hlavně u našich západních sousedů, ale už i u nás se těší stále větší oblibě. Vznikají proto zákoutí s bohatou výzdobou a širokou nabídkou sladkostí. Lze aranžovat na patrové podnosy, mísy, velké sklenice – záleží jen na Vaší fantazii. Na výběr z více než 70 druhů, kilová balení! Lze barevně sladit s výzdobou Vaší svatby. Cena se pohybuje mezi 89 a 112 Kč, dle druhu. Využít můžete také do výslužky pro Vaše hosty – zabalit můžete do krabičky, kornoutu. Na tic tacy nebo lipa natisknout Vaše iniciály, fantazii se meze nekladou.

Katalog k náhledu zde http://www.global3000.cz/katalogcukrovinky.pdf

Doprava nad 1000 Kč je zdarma, jinak 130 Kč, platí se na dobírku při převzetí. Objednávky posílejte do e-mailu.